Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

POŻYCZKI      UBEZPIECZENIA

ikona_kontakt.png

80-000 Gdańsk

81-395 Gdynia

ikona_tel.png

886 870 300

KARTY KREDYTOWE

Współczesne instytucje oferujące usługi finansowe ogromny nacisk kładą na bezpieczne i wygodne korzystanie z rozmaitych instrumentów płatniczych. Doskonałym tego przykładem są karty kredytowe, których obecnie używa coraz więcej konsumentów. Korzyści płynących z posiadania takiej karty można wymienić bardzo wiele. Jest ona niezmiernie elastycznym narzędziem finansowym dającym właścicielowi ogromną swobodę. W dzisiejszych czasach uiszczanie płatności za jej pomocą stało się już standardem. Kartą płaci się za różne produkty i usługi – także online, a jej ogromnym plusem jest również to, że w przypadku nagłej potrzeby można bez zbędnych formalności skorzystać ze środków przyznanych w ramach odnawialnego limitu. Transakcje realizowane z użyciem kart kredytowych są bezpieczne – użytkownik otrzymuje potwierdzenie każdej z nich, a w sytuacji zagubienia karty ma prawo ją zastrzec, by dostępu do niej nie miały niepowołane osoby. Jeżeli interesuje Państwa karta kredytowa na dogodnych i atrakcyjnych warunkach, serwis mobileFinancial.pl we współpracy z bankami przygotował dla Was szereg propozycji. Jesteśmy przekonani, iż wśród nich znajdziecie taką, która zaspokoi Wasze potrzeby i oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie udzielą Państwu wszelakich informacji. Za pośrednictwem naszego serwisu możecie Państwo aplikować bezpośrednio do wybranego banku o przyznanie karty. Po wysłaniu formularza skontaktuje się z Państwem przedstawiciel banku w celu ustalenia szczegółów umowy.


stronawbudowie.png

  • Kartę kredytową Credit Agricole MasterCard to 54 dni bezodsetek. Maksymalny limit na karcie to 20 000 zł, Bank zapewnia łatwy dostęp do rachunku karty przez Internet i telefon.
  • Karta Kredytowa Millennium Bank 5% rabat na zakupy, szybki dostęp do dodatkowych środków, okres bezodsetkowy to 56 dni.
  • Karty kredytowe mBanku umożliwiają wnioskowania o limit w wysokości od 500 do 200 000 zł na 54-dniowy okres bezodsetkowy. Do wyboru klientów bank proponuje karty: MasterCard Standard, Visa Classic, Visa Electron.
  • Karty kredytowe Citi Handlowy oferuje rabaty do -50% w prawie 5000 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce, Klient otrzymuję do 200 zł w prezencie na start, kredyt 0% do 54 dni dla transakcji bezgotówkowych oraz brak prowizji za zakupy dokonane kartą to przywileje posiadania tej karty. W swojej ofercie bank posiada bardzo dużo kart, dzięki czemu posiadacz wybierze dla siebie odpowiednią.
  • Karta kredytowa Raiffeisen POLBANK to bezpłatne członkostwo w WIZZ Discount Club, dzięki czemu klienci otrzymują tańsze bilety lotnicze. Kolejną korzyścią jest brak podwójnego przewalutowania dla transakcji zagranicznych.
  • Karta kredytowa T-Usługi bankowe, klientowi przysługują przywileje takie jak: darmowe wydanie karty, 58 dni okresu bezodsetkowego, wysoki limit kredytowy, możliwość dokonania z rachunku karty przelewu, funkcjonalność transakcji bezstykowych PayPas oraz możliwość ustalenia indywidualnych limitów transakcyjnych do karty.
Zagłosuj
0
0 głos
1 2 3 4 5
KONTO 360° Bank Millennium
 
  • zł za konto i kartę do konta

  • zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

  • zł za krajowe przelewy w złotych przez Internet i Aplikację Mobilną

  • w ramach ubezpieczenia dostępna bezpłatna pomoc techniczna i medyczna a