Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 
Kontakt

Zadzwoń i umów

się na spotkanie

Telefon

886 870 300

Grupowe ubezpieczenia na Życie


W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY 8 TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

W ZAKRESIE GRUPOWEGO UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE:logo_Warta.png logo_Generali.png logo_Compensa.png logo_Allianz.png
logo_concordia.png logo_Axa.png logo_Polisa-życie.png logo_Ergo Hestia.png

Jak kupić polisę ubezpieczeniową? Dowiedz się więcej i ubezpiecz się!


SZCZEGÓŁY OFERTY U AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO

Umów się na spotkanie z Agentem i sprawdź jaką mamy dla Ciebie ofertę

+48 886 870 300


Grupowe ubezpieczenia na życie

Grupowe ubezpieczenie na życie to uniwersalny produkt o bardzo szerokim zakresie ochrony. Zapewnia finansową pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. To ochrona życia i zdrowia, która działa 24h na dobę, w pracy, w domu lub na urlopie. Obejmuje swoim zakresem życie i zdrowie nie tylko ubezpieczonego, ale także członków jego rodziny. Daje poczucie stabilności i wsparcie finansowe w razie nieprzewidzianych zdarzeń jak choroba, śmierć, pobyt w szpitalu czy leczenie operacyjne. Daje ono także możliwość dostępu do usług assistance.

Nagła i ciężka choroba, nieszczęśliwy wypadek, utrata zdolności do pracy, pobyt w szpitalu. Nasze życie jest pełne sytuacji, w których posiadanie grupowego ubezpieczenia na życie może w dużym stopniu wspomóc rodzinę, która znalazła się niespodziewanie w trudnym położeniu. Zainteresowanie polisami grupowymi na życie rośnie, a grupowe ubezpieczenie pozwala na uzyskanie lepszych warunków niż w polisach indywidualnych.

Grupowe ubezpieczenie na życie to pomoc w trudnych sytuacjach nie tylko dla ubezpieczonego, ale także jego bliskich. Przede wszystkim jest to oferta skierowana do osób, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo finansowe sobie i swoim najbliższym.

Opcje dodatkowe ubezpieczenia na życie


Zakres grupowego ubezpieczenia na życie może być różny. Ochrona ubezpieczeniowa może zostać rozszerzona o różne opcje dodatkowe, np. świadczenie w przypadku urodzenia się dziecka, śmierci rodziców i teściów, ciężkiego zachorowania partnera życiowego itp.

Umowa podstawowa to zwykle ubezpieczenie życie. Ochrona ta stanowi zabezpieczenie bliskich ubezpieczonego. Można rozszerzyć umowę m.in. o niezdolność do samodzielnego życia lub pracy czy też trwałe inwalidztwo. Poza tym ubezpieczeniem mogą zostać objęci partnerzy lub członkowie rodziny ubezpieczonego.

Dla kogo grupowe ubezpieczenie?


Właściwie dla każdego ubezpieczonego, a w szczególności dla:

  • przedsiębiorców i ich współmałżonków lub partnerów
  • osób wykonujących wolne zawody (adwokatów, lekarzy, artystów)
  • rolników
  • osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie
  • osób pracujących w prywatnych firmach, które nie posiadają grupowego ubezpieczenia na życie
  • osób, które nie chcą być objęte zakładowym ubezpieczeniem lub takich, które szukają ochrony dodatkowej
 

Zalety ubezpieczenia grupowego

 

  1. Do najważniejszych zalet grupowego ubezpieczenia na życie należy znacznie tańsza oferta.

  2. Drugim atutem ubezpieczenia grupowego jest minimum formalności.
    Zamiast wypełniać kilka szczegółowych formularzy, czytać skomplikowane OWU, (Ogólne Warunki Ubezpieczenia),przedstawiać wyniki badań lekarskich itp. ograniczasz się wyłącznie do wypełnienia jednostronicowej deklaracji.

zapoznaj się z innymi grupami otwartymi, które posiadamy w swojej ofercie:


Wszystkie materiały zamieszczone na naszej stronie w formie tekstu mają wyłącznie charakter marketingowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Służą informacyjnie.
Szczegółowe warunki oferowanych ubezpieczeń zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń, które zamieściliśmy w formie załączników PDF pod opisem każdego ubezpieczenia.

bezpieczeństwo polis.png