Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 
Kontakt

Zadzwoń i umów

się na spotkanie

Telefon

886 870 300

Ubezpieczenie Zdrowotne Signal Iduna


logo_signal iduna.png

Ubezpieczenie zdrowotne Signal Iduna – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto


Wydłużające się terminy do specjalistów w ramach NFZ budzą w pacjentach poirytowanie. Wiele osób, chcących uniknąć kolejkami, korzysta z usług prywatnych gabinetów i placówek medycznych. Idąc do lekarzy, specjalisty prywatnie opłacamy każdorazowo wizytę z własnych pieniędzy, płacąc za konkretną usługę. Większe wydatki pojawiają się, gdy zaczniemy odczuwać dolegliwości zdrowotne i by móc je zdiagnozować, często trzeba będzie odwiedzić kilku specjalistów i wykonać wiele rozmaitych i kosztownych badań.

Często zadajemy sobie pytanie: po co płacę na publiczną służbę zdrowia, skoro w ogóle nie korzystam z jej usług? Dentysta, ginekolog, okulista prywatnie. Trzeba podkreślić, że prywatne ubezpieczenia zdrowotne nie są zastępstwem NFZ, tylko jego uzupełnieniem. W żadnym kraju europejskim ubezpieczenie prywatne nie zastępuje państwowej służby zdrowia. Nie gwarantuje zwrotu kosztu leków, czy bardzo drogich, specjalistycznych zabiegów operacyjnych, m.in. takich jak przeszczepy, dializy nerek, nie obejmuje przysłania karetki pogotowia w nagłym przypadku. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje natomiast skrócenie okresu oczekiwania na wykonanie badania, operacji czy koniecznych skomplikowanych badań diagnostycznych.

Z pomocą przychodzi propozycja Signal Iduna. Towarzystwo Ubezpieczeniowe proponuje wykupienie dla siebie czy rodziny prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego na usługi medyczne z możliwością korzystania z sieci placówek w różnych zakątkach Polski, zlokalizowanych nawet w małych miejscowościach.  Posiadacze ubezpieczenie zdrowotne w Signal Iduna nie mają limitów na usługi medyczne -  co najważniejsze w ramach ubezpieczenia zdrowotnego mogą korzystać ze świadczeń szpitalnych.


Sprawdźmy ofertę Signal Iduna!


Signal Iduna to niemieckie towarzystwo ubezpieczeniowe, które działa w Polsce od 2001 r. W swojej ofercie ma ubezpieczenia zdrowotne w kilku wersjach. Przeanalizujmy i przyjrzymy się  poszczególnym pakietom ubezpieczeń zdrowotnych w Signal Iduna, w kolejności od najtańszego do najdroższego (stan na kwiecień 2018).


 Pełnia Zdrowia Mój Pakiet 1-3

Pakiet Indywidualny – od 68 zł/mies.

Pakiet Szpitalny – od 13 zł/mies.

Pełnia Zdrowia to program prywatnej opieki medycznej,
zapewniający bezgotówkowe korzystanie ze świadczeń w placówkach należących
do sieci SIGNAL IDUNA lub zwrot kosztów konsultacji i badań w klinikach spoza sieci.
(od 5 do 27 lekarzy w pakiecie)

Co gwarantuje to ubezpieczenie?
Specjalistyczną opiekę lekarską na terenie całego kraju, wizyty domowe, badania diagnostyczne, zabiegi lekarskie ambulatoryjne m.in.: ogólnolekarskie, chirurgiczne, ginekologiczne, okulistyczne, ortopedyczne, urologiczne, laryngologiczne, zabiegi pielęgniarskie, szczepienie przeciw grypie, rehabilitację ambulatoryjną, leczenie szpitalne i komfortowe warunki pobytu w szpitalu – pokój o podwyższonym standardzie, jedno- lub dwuosobowy.

 Pełnia Zdrowia Start+

Pakiet indywidualny – 99 zł (15 lekarzy)

Pakiet rodzinny (osoby, które mogą przystąpić do ubezpieczenia w pakiecie rodzinnym to bliska rodzina głównego ubezpieczonego, tj. mąż, żona, dzieci – dopóki nie ukończą 18 lat lub 26, tak długo jak posiadają status studenta) – 346,50 zł.

Co gwarantuje to ubezpieczenie?
Świadczenia mogą być realizowane w czterystu placówkach medycznych w całej Polsce, a zakres ubezpieczenia obejmuje konsultacje lekarzy specjalistów, diagnostykę obrazową, specjalistyczne badania kontrolne, zabiegi ambulatoryjne (ogólnolekarskie, okulistyczne, ginekologiczne, chirurgiczne, ortopedyczne), zabiegi szpitalne, szczepienia przeciwko grypie i wizyty domowe.
Brak ankiety medycznej!

 Moja Pełnia Zdrowia POLMED

Ubezpieczenie zdrowotne Moja Pełnia Zdrowia
to program opieki medycznej dostępny w czterech wariantach:

Srebrny – 49 zł/mies. (11 lekarzy)

Srebrny+ – 68 zł/mies. (11 lekarzy)

Złoty – 112 zł/mies. (26 lekarzy)

Platynowy – 156 zł/mies. (32 lekarzy)

Co gwarantuje to ubezpieczenie?
Zakres ubezpieczenia obejmuje konsultacje lekarzy specjalistów (internista, pediatra, dermatolog, laryngolog, ginekolog, okulista, urolog), badania diagnostyczne (laboratoryjne, obrazowe, czynnościowe), zabiegi ambulatoryjne i pielęgniarskie, chirurgia jednego dnia, testy alergiczne i odczulanie, leczenie stomatologiczne i rehabilitacja. Wszystkie świadczenia realizowane są w Centrach Medycznych Polmed lub w sieci partnerów medycznych Polmed w całej Polsce.
Brak ankiety medycznej!

 Powrót do Zdrowia

Powypadkowe ubezpieczenie szpitalne.

Do wyboru są trzy warianty:

Wariant 1 – 6,67 PLN/za miesiąc

Wariant 2 – 12,14 PLN/za miesiąc

Wariant 3 – 14, 22 PLN/za miesiąc

W razie nieszczęśliwego wypadku ubezpieczyciel organizuje procedurę szpitalną, jeśli stan zdrowia na to pozwala, przewozi pacjenta z publicznej placówki do takiej, z którą współpracuje. Dodatkowo w razie hospitalizacji ubezpieczony może otrzymać kwotę pieniężną.

Co gwarantuje to ubezpieczenie?
Zakres ubezpieczenia obejmuje organizację leczenia szpitalnego m.in. artroskopię, endoprotezoplastykę, operację nosa i zatok, operację błony bębenkowej, rehabilitację po wypadku, stomatologię organizowaną na zasadzie refundacji i zasiłek szpitalny.
Brak ankiety medycznej!


 


Który pakiet jest dla mnie najlepszy?


Aby dobrze wybrać najlepsze dla nas ubezpieczenie zdrowotne, należy dokładnie określić nasze potrzeby. Inne będą  potrzeby kobiety planującej dziecko, inne młodego mężczyzny, a jeszcze inne rodziny z małym dzieckiem.  Warto przeanalizować wszystkie pakiety pod tym kątem: co konkretnie będzie mi potrzebne, jacy specjaliści, jakie badania. Nie wszystko da się przewidzieć, ale konieczne jest  zdefiniowanie własnych oczekiwań i możliwości.

Ubezpieczenia zdrowotne w Signal Iduna można wykupić  indywidualnie. W przypadku  ubezpieczeń zdrowotnych Signal Iduna gwarantuje szybki dostęp do ponad tysiąca placówek medycznych oraz do ponad stu szpitali, refundację kosztów poniesionych w placówkach spoza sieci, nielimitowane korzystanie ze wszystkich świadczeń dostępnych w pakiecie, wizytę u lekarza pierwszego kontaktu maksymalnie w ciągu 24 godzin, a u lekarza specjalisty maksymalnie w ciągu pięciu dniu roboczych. Ponadto wizyty u lekarzy specjalistów nie wymagają skierowania, a opieką zdrowotną można objąć rodzinę pracownika. Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje także komfortowe warunki pobytu w szpitalu. Zakres świadczeń uzależniony jest od konkretnego pakietu.


Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach zdrowotnych w Signal Iduna?


  • Nie obawiaj się, że trzeba samemu zapłacić za operację, a ubezpieczyciel zwróci pieniądze dopiero później – gdy zaistnieje potrzeba wykonania operacji, wymienionej w katalogu świadczeń,  to zostanie ona wykonana bezpłatnie w szpitalu, z którym współpracuje Signal Iduna.
  • Signal Iduna nie dysponuje karetką, zatem w razie nagłego wypadku należy skontaktować się z pogotowiem ratunkowym, które w ramach powszechnego ubezpieczenia NFZ zapewni pierwszą pomoc lub skieruje do odpowiedniej jednostki, która taką pomoc zapewni. Jeśli klient nie posiada ubezpieczenia w NFZ, otrzyma taką pomoc odpłatnie.
  • W przypadku konieczności udzielenia natychmiastowej pomocy prywatne ubezpieczenie zdrowotne nie gwarantuje realizacji świadczeń w trybie nagłym. Signal Iduna ma na umówienie takiej usługi 5 dni roboczych. Jeżeli zaproponowane terminy nie okażą się zadowalające, klient może udać się do innej placówki, a następnie starać się o refundację, zgodnie z wykupionym pakietem i cennikiem.
  • Signal Iduna nie opłaca wszystkich kosztów prywatnego porodu. Organizuje komfortowe warunki porodu, zapewniając  za zgodą lekarza obecność osoby towarzyszącej w trakcie porodu, bezpłatne znieczulenie na życzenie ubezpieczonej oraz pokój jedno- lub dwuosobowy. Pozostałe usługi związane z porodem są poza zakresem ubezpieczenia.
  • W przypadku pobytu w szpitalu, w ramach wykupionego świadczenia, Signal Iduna zapewnia pokój jednoosobowy tylko w szpitalach wymienionych na liście placówek medycznych, z którymi współpracuje.

 

Pamiętaj!


  • Pakiet Moja Pełnia Zdrowie POLMED to najtańszy pakiet w ofercie Signal Iduna.
  • Zanim wykupisz pakiet w Signal Iduna, zastanów się, czego dokładnie potrzebujesz.
  • Pamiętaj, że Signal Iduna nie dysponuje karetką, w razie nagłego wypadku pomoże Ci pogotowie na NFZ.
  • Signal Iduna nie opłaca wszystkich kosztów prywatnego porodu. Weź to pod uwagę wybierając prowadzenie ciąży w ramach prywatnego ubezpieczenia.

 

 


Jak kupić polisę ubezpieczeniową? Dowiedz się więcej i ubezpiecz się!


SZCZEGÓŁY OFERTY U AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO

Umów się na spotkanie z Agentem i sprawdź jaką mamy dla Ciebie ofertę

+48 886 870 300zapoznaj się z innymi ubezpieczeniami zdrowotnymi, które posiadamy w swojej ofercie:


Wszystkie materiały zamieszczone na naszej stronie w formie tekstu mają wyłącznie charakter marketingowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Służą informacyjnie.
Szczegółowe warunki oferowanych ubezpieczeń zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń, które zamieściliśmy w formie załączników PDF pod opisem każdego ubezpieczenia.

bezpieczeństwo polis.png