Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 
ikona_kontakt.png

Zadzwoń i umów

się na spotkanie

ikona_tel.png

886 870 300

­O NAS

 

Nasza firma pośredniczy w udzielaniu kredytów i pożyczek gotówkowych osobom fizycznym jak i firmom. Jesteśmy godnym zaufania portalem współpracującym z bankami i innymi instytucjami finansowymi w całej Polsce.

Za pomocą naszej witryny "www.mobilefinancial.pl" mogą Państwo uzyskać kredyt lub pożyczkę w jednej ze współpracujących z nami firm finansowych. Po pozytywnej weryfikacji wniosku pożyczkowego nasz konsultant skontaktuje się z Państwem celem uzgodnienia dogodnego sposobu podpisania dokumentów kredytowych. Po przekazaniu wniosku do wybranego Banku, jego pracownicy będą się już bezpośrednio z Państwem kontaktować - aczkolwiek nasi pracownicy są nadal do Państwa dyspozycji.

Szczególnie możemy polecić chwilówki na dowód osobisty, kredyt dla osoby samotnej lub bez zgody współmałżonka. Wnioskując o wyższe kwoty kredytu należy mieć świadomość, iż system zażąda dodatkowo współmałżonka lub poręczycieli. W dobie dzisiejszego kryzysu finansowego jesteśmy w stanie w wygodny dla Państwa sposób (internet) oferować ciekawe produkty finansowe różnych banków.
Z naszej strony możemy Państwa zapewnić, że złożony za pośrednictwem naszego portalu wniosek kredytowy zostanie potraktowany priorytetowo. Informacja o każdym etapie przyznawania kredytu jest dostępna dla Państwa w panelu użytkownika.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.