Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 
Kontakt

Zadzwoń i umów

się na spotkanie

Telefon

886 870 300

POŻYCZKI EKSPRESOWE POZABANKOWE BEZ BIK 100% ONLINE


 


Szybkie pożyczki bez BIK online dla bezrobotnych i zadłużonych – ekspresowo, na dowód i przez internet

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo pożyczki bez BIK i zaświadczeń. By je otrzymać, wystarczy złożyć wniosek i czekać na odpowiedź współpracujących z nami firm finansowych. Pożyczki bez BIK online udzielane są osobom samotnym i mającym kłopoty finansowe. Udzielamy również pożyczki online dla bezrobotnych na dowód, nie wymagamy zgody współmałżonka. Pośredniczymy w udzielaniu wsparcia gotówkowego osobom fizycznym i przedsiębiorstwom. Wnioskując o dostępne na naszej stronie pożyczki online – ekspresowe i legalne – możecie się Państwo spodziewać fachowej obsługi i doradztwa w zakresie zasad, na jakich udzielane są pożyczki pozabankowe. Wnioski rozpatrywane są natychmiastowo, bez zbędnych formalności, dzięki czemu można uzyskać kredyt online bez wychodzenia z domu. Pożyczka online w 24h? To możliwe! Przekonaj się.

Kredyty online pozabankowe, bez wychodzenia z domu 

Nasza strona internetowa znacznie ułatwia porównanie ze sobą ofert obejmujących pożyczki ratalne bez BIK. Z naszym udziałem najlepsza szybka pożyczka pozabankowa jest jeszcze łatwiejsza do znalezienia. Najczęściej wzięcie pożyczki online 24h trwa znacznie krócej. W zaledwie 15 minut wypełnisz wniosek, a w ciągu około godziny otrzymasz odpowiedź zwrotną. Wiele firm finansowych zaraz po akceptacji oferowanych warunków wykonuje przelew. Dlatego szybkie pożyczki online bez zaświadczeń to pewność minimalizacji formalności i szybkiego zastrzyku gotówki. Dużą zaletą pożyczki bez BIK dla bezrobotnych przez internet jest to, że środki można zainwestować we własny rozwój, co pozwoli na znalezienie nowej pracy. Szybkie pożyczki bez BIKu dla zadłużonych pomagają wyjść z problemów i zamienić kilka zadłużeń w jedno, z dogodnie rozłożonymi ratami. Pożyczki ekspresowe to przede wszystkim szybka pożyczka bez BIK przez internet, w której należy ściśle określić swoje potrzeby. Odpowiednie przemyślenie kwoty oraz ilości rat sprawi, że szybki kredyt bez BIK i zaświadczeń będzie łatwy do spłacenia. Spłata może odbywać się w bardzo dogodny dla Ciebie sposób — za pomocą przelewu internetowego. Należy jednak trzymać się terminów spłat określonych w umowie i warunkach określających szybkie pożyczki gotówkowe bez BIKu. Jeżeli jednak z jakichś powodów szybka pożyczka przez internet na dowód okaże się zbyt wymagająca w spłacie, skontaktuj się z nami. Firmy mają przygotowane specjalne oferty dla takich klientów i chętnie pomagają wyjść z każdego problemu. Dodatkowo każda pożyczka gotówkowa bez BIK dostępna na naszej stronie jest oferowana przez bardzo rzetelne instytucje finansowe. Decydując się na pożyczki gotówkowe na dowód bez BIK nie trzeba się więc obawiać. Systemy zabezpieczeń i weryfikacji są gwarancją Twojego bezpieczeństwa. Większość firm oferujących szybkie pożyczki bez BIK stosuje tak zwane premie lojalnościowe. Należą do nich między innymi niższe kwoty oprocentowania w przyszłości czy pożyczka 24h z możliwością uzyskania jednorazowo większych środków. Wystarczy tylko, że będziesz dokonywał regularnych płatności. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat ofert konkretnych instytucji finansowych, które proponują szybkie pożyczki gotówkowe bez BIK.


W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY PONAD 15 POŻYCZEK POZABANKOWYCH – BEZ BIKU, ONLINE 24H

Zwiększ swoje szanse na otrzymania pożyczki online, złóż wnioski w kilku firmach pożyczkowych!NOWOŚĆ!!!

1. BOCIAN POŻYCZKI - Pożyczka w domu klienta

Pożyczka

od 600 zł
do 5 000 zl

Spłata

od 35 tyg
do 52 tyg

 • Gotówka w domu klienta,

 • Po pozytywnej akceptacji zadzwonimy do Ciebie w celu weryfikacji Twoich danych,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 4 700 zł, Czas spłaty pożyczki 36 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 5 457,37 zł, Rata 282,15 zł, RRSO 78,35%
(wg stanu na dzień 18.10.2019).

Bocian Pożyczki prowadzi działalność w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu Klienta. Firma oferując Klientom swoje produkty zapewnia szybką oraz dogodną formę dostarczenia środków pieniężnych w gotówce i/lub w formie karty przedpłaconej. Pożyczki udzielane są osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat. Wszystko to przy miłej i fachowej obsłudze. Celem naszej Firmy jest zadowolenie Klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Zagłosuj
98
25 głosy
1 2 3 4 5

2. Długoterminowa pożyczka pozabankowa bez BIK - Monedo Now

Pożyczka

od 1 500 zł
do 20 000 zł

Spłata

od 6 m-cy
do 48 m-cy

 • Każdy klient otrzymuje indywidualną ofertę pożyczki,

 • Wszystkie formalności 100% online,

 • Pożyczka z malejącymi ratami i niskimi kosztami,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 3 050 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 4 182,50 zł, Rata 348,54 zł, RRSO 152% (wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Monedo Now udziela pożyczki w kwotach od 1 500 zł do 20 000 zł złotych, na okres spłaty od 6 do 48 miesięcy. Firma oferuje konkurencyjne i elastyczne warunki spłaty, brak ukrytych opłat i wysoki wskaźniki akceptacji wniosków. Aby wnioskować o pożyczkę w Mndeo Now trzeba być osobą pełnoletnią, posiadać obywatelstwo polskie, ważny dowód tożsamości i konto bankowe. Wypełnij wniosek online, decyzję otrzymasz w ciągu kilku minut, a pieniędzy po chwili zostaną przelane na Twoje konto.
Zagłosuj
95
20 głosy
1 2 3 4 5

3. Pożyczka online bez BIK - Provident pożyczka Samoobsługowa

Pożyczka

od 300 zł
do 15 000 zł

Spłata

od 3 m-cy
do 36 m-cy

 • Wniosek  składasz 100% online
  bez udziału przedstawiciela!

 • Pożyczkę spłacasz w miesięcznych ratach na konto bankowe Provident,

 • Szybki przelew gotówki na konto,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 3 000 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 4 598,40 zł, Rata 383,20 zł, RRSO 132,64%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Pożyczka Samoobsługowa to nowy produkt finansowy od firmy Provident. Proces udzielania pożyczki jest nieskomplikowany. Pełen wniosek klient złoży szybka i całkowicie online bez wizyty przedstawiciela. Każdy klient firmy można wziąć pożyczkę do kwoty nawet 15 000 zł z miesięczną ratą bez wychodzenia z domu. Aby cieszyć się z gotówki wystarczy tylko złożyć wniosek online, by po jego wypełnieniu znaleźć pieniądze na swoim koncie bankowym. Pożyczka udzielana jest osobom pełnoletnim, które posiadają rachunek bankowy, telefon komórkowy.
Zagłosuj
93
8 głosy
1 2 3 4 5

4. Pożyczka pozabankowa bez BIK - Profi Credit

Pożyczka

od 1 000 zł
do 25 000 zł

Spłata

od 3 m-cy
do 36 m-cy

 • Minimum formalności z możliwością odroczenia spłaty raty,

 • Bardzo wysoka przyznawalność,

 • Decyzja 100% przez internet,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 4 000 zł, Czas spłaty pożyczki 30 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 8 520 zł, Rata 284 zł, RRSO 96,27%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

PROFI CREDIT Klientów obsługuje grupa ponad 2900 doradców finansowych współpracujących z ponad 130 oddziałami na terenie całej Polski. PROFI CREDIT udzielania prostych, szybkich i bezpiecznych pożyczek. W ofercie firmy klienci znajdą pożyczkę na dowód osobisty. Maksymalna kwota pożyczki to 25 000 zł z okresem spłaty do 3 lat to propozycja firmy dla osób które potrzebują środków finansowych na pokrycie nieprzewidzianych wydatków. Decyzję kredytową klient otrzyma bardzo szybko i bez zbędnych formalności.
Zagłosuj
86
7 głosy
1 2 3 4 5

5. Pożyczka pozabankowa bez BIK - SuperGROSZ pożyczka ratalna

Pożyczka

od 1 000 zł
do 15 000 zł

Spłata

od 4 m-cy
do 48 m-cy

 • Szybka pożyczka na dowolny cel,

 • Niska rata, decyzja online,

 • Bez ukrytych kosztów,

 • Pożyczka dla osób powyżej 21 lat,
Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 6 000 zł, Czas spłaty pożyczki 48 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 7304.70 zł, Rata 277.18 zł, RRSO 57,8%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

SuperGrosz to serwis dla osób, które cenią sobie szybkość, wygodę i bezpieczeństwo wnioskowania o pożyczkę. SuperGrosz oferuje natychmiastowe i w pełni bezpieczne pożyczki gotówkowe. Po wypełnieniu wniosku pieniądze mogą pojawić się na Twoim koncie nawet w 5 minut. Będąc stałym klientem firmy, możesz otrzymać nawet 10 000 zł. SuperGrosz umożliwia szybką weryfikację tożsamości bez konieczności wykonywania tradycyjnego przelewu, jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo, chroniąc Cię przed ryzykiem powstania spirali zadłużenia.
Zagłosuj
91
9 głosy
1 2 3 4 5

6. Pożyczka pozabankowa bez BIK - Wonga pożyczka ratalna

Pożyczka

od 300 zł
do 20 000 zł

Spłata

od 3 m-ca
do 60 m-cy

 • Niska rata,

 • Wysokość pożyczki oraz czas jej spłaty, ustalany jest indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 800 zł, Czas spłaty pożyczki 4 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2 282,94 zł, Rata 570,74 zł, RRSO 222,31%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Wonga oferuje błyskawiczne pożyczki ratalne od 300 zł do 20 000 zł.Okres spłaty w zależności od ilości rat wybranych przez klienta może wynosić od 3 do 60 miesięcy. Na dodatek firma daje gwarancję najniższej ceny pożyczki. Pieniądze są pożyczane odpowiedzialnie, opierając się na zasadach: przejrzystości, elastyczności i kontroli jak i selektywności polegająca na tym, iż zdolność kredytowa osób ubiegających się o pożyczkę jest dokładnie oceniana.
Zagłosuj
97
38 głosy
1 2 3 4 5

7. Szybka pożyczka pozabankowa - hapipożyczki

Pożyczka

od 800 zł
do 25 000 zł

Spłata

od 3 m-cy
do 48 m-cy

 • Pieniądze na koncie w 15 minut,

 • Od 800 zł do nawet 25 000 zł

 • Spłata od 3 do 48 miesięcy 

 • Elastyczny system dogodnych rat
  Pierwsza spłata po 2 miesiącach!

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2403,36 zł, Rata 200,28 zł, RRSO 154,76%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Hapi Pożyczki proponuje pożyczkę gotówkową od 800 zł do nawet 25 000 zł. Na spłatę pożyczonej gotówki pożyczkobiorca ma czas zależnie od własnego wyboru od 3 do 48 miesięcy. Firma obecnie udzielamy pożyczek jedynie obywatelom polskim, którzy są pełnoletni i posiadają rachunek bankowy, telefon komórkowy. Po złożeniu Twojego wniosku w ciągu kilku minut firma poinformujemy Cię o podjętej decyzji pożyczkowej mailowo. Po pozytywnej weryfikacji przelew z pożyczką zostanie zrealizowany w ciągu 15 minut.
Zagłosuj
91
7 głosy
1 2 3 4 5

8. Pożyczka pozabankowa bez BIK - Kredyt OK - wniosek 100% online

Pożyczka

od 400 zł
do 5 000 zł

Spłata

od 3 m-cy
do 6 m-cy

 • Szybka pożyczka na dowolny cel,

 • Niska rata i minimum formalności,

 • Bardzo Duża ilość oddziałów,

 • Wniosek składany online,
Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 4 000 zł, Czas spłaty pożyczki 48 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 8930,59 zł, Rata 199,54 zł, RRSO 61,46%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

KredytOK to marka wybierana przez Klientów, którzy poszukują wygodnej i szybkiej pożyczki z jasnymi zasadami spłaty. Firma KredytOK w ramach sieci ponad 100 stacjonarnych oddziałów oferujemy pożyczki pożyczki wieloratalne od 1 000 do 15 000 zł z możliwości spłaty w ratach od 3 do 48 miesięcy. Przewagą oferty jest prosty i krótki formularz czy obsługa Klienta 24h/7.
Zagłosuj
60
4 głosy
1 2 3 4 5

9. Błyskawiczna pożyczka pozabankowa - MIKROKASA

Pożyczka

od 1 000 zł
do 15 000 zl

Spłata

od 12 m-cy
do 30 m-cy

 • Pożyczka dla osób 21- 70 lat,

 • Posiadających stałe źródo dochodu,

 • Decyzja pożyczkowa już w 30 minut!

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 3 000 zł, Czas spłaty pożyczki 30 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 6.278,86 zł, Rata 209,29 zł, RRSO 93 %
(wg stanu na dzień 15 Marzec 2018).

Mikrokasa zajmuje się udzielaniem pożyczek od 1 000 zł do 15 000 zł na okres od 12 do 30 miesięcy. Warunkiem przyznania pożyczki gotówkowej jest pozytywna ocena zdolności kredytowej przeprowadzona. Wniosek o udzielenie pożyczki, jest zawierany przez telefon. Do klienta wysyłany jest kurier, z kompletem dokumentów. Po otrzymaniu podpisanego dokumentu od klienta, kredyt jest uruchamiany tj. na konto klienta są przelewane środki.
Zagłosuj
99
17 głosy
1 2 3 4 5

10. Pożyczka online - SLOAN

Pożyczka

od 100 zł
do 5 000 zł

Spłata

od 3 m-ca
do 12 m-cy

 • Pierwsza pożyczka za darmo!

 • Dla osób w wieku od 21 do 65 lat,

 • Minimum formalności,

 • Pieniądze w 15 minut na koncie,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, okres obowiązywania umowy pożyczki 30 dni, prowizja 225 zł, odsetki 0 zł, RRSO 1081,2%,
całkowita kwota do zapłaty 1225 zł (stan na dzień 11.03.2018).

sLoan.pl to szybkie pożyczki przez internet. Wystarczy się zarejestrować na stronie i wypełnić wniosek o pożyczkę. Szybka pożyczka to jedno z najprostszych rozwiązań finansowych w razie nagłych, niespodziewanych wydatków lub chwilowych kłopotów finansowych. Wnioskować o szybką pożyczkę przez Internet mogą osoby fizyczne, które mają ukończone 21 lat. Szybkie pożyczki są to pożyczki ekspresowe, tak zwane pożyczki on-line lub pożyczki przez SMS.
Zagłosuj
100
18 głosy
1 2 3 4 5

11. Błyskawiczna pożyczka pozabankowa - LoanMe

Pożyczka

od 1 000 zł
do 11 000 zl

Spłata

od 5 tyg.
do 130 tyg.

 • Pożyczka od 1 000 do 11 000 zł,

 • Nawet na 130 tygodnie,

 • Wystarczy pozostawić swój numer telefonu!
Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2407,09 zł, Rata 200,60 zł, RRSO 155,39%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

LoanMe jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową, oferującą Klientom pożyczki gotówkowe. Misją firmy jest pomagać Klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach. W umowach i drukach LoanMe firma nie stosuje haczyków, gwiazdek czy małego druku. LoanMe na wstępie informujemy Klientów o wszystkich kosztach związanych z pożyczką.
Zagłosuj
100
3 głosy
1 2 3 4 5

12. Pożyczka pozabankowa bez BIK - ratka.pl

Pożyczka

od 2 000 zł
do 10 000 zł

Spłata

od 12 m-cy
do 24 m-cy

 • Pożyczka dla osób od 20 do 80 lat,

 • Pożycza przez internet,

 • Niska rata pożyczki,

 • Proste i jasne zasady otrzymania pożyczki,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2 351,22 zł, Rata 201,91 zł, RRSO 145,33%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Ratka.pl oferuje ratalne pożyczki pozabankowe od 1 000 zł do 10 000 zł na okres nawet 24 miesięcy. Proces ubiegania się o pożyczkę w Ratka.pl jest szybki i prosty, gdyż w całości odbywa się przez internet. Firma nie wymaga poręczeń ani zabezpieczeń. A wszystko po to, by dostosować się do potrzeb użytkowników. Bez zbędnych formalności (potrzebny jest telefon komórkowy, dowód osobisty i konto osobiste w banku), bez wychodzenia z domu (wystarczy dostęp do internetu) a to wszystko na bardzo przejrzystych warunkach.
Zagłosuj
100
7 głosy
1 2 3 4 5

13. Błyskawiczna pożyczka pozabankowa - provema credit

Kwota

od 1 100 zł
do 1 500 zl

Czas spłaty

6 m-cy

 • Minimum formalności,

 • Szybka weryfikacja i przelew,

 • Dostępność pożyczki online,

 • Prosta umowa,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 6 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2407,09 zł, Rata 200,60 zł, RRSO 155,39%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2018).

Provema to polska firma udzielająca szybkich i bezpiecznych pożyczek online. Spłata 6 rat w całości online bez zaświadczeń o dochodach. Możesz pożyczyć od 1 100 zł do 1 500 zł.Szybka decyzja i wypłata pieniędzy - minimum formalności, brak ukrytych kosztów to atuty firmy.
Zagłosuj
95
12 głosy
1 2 3 4 5

14. smartney.pl - pożycz łatwo i mądrze

Pożyczka

od 1 000 zł
do 60 000 zl

Spłata

od 12 m-cy
do 60 m-cy

 • Pożczka online,

 • Minimum formalnośći,

 • Krótki i prosty wniosek,

 • Szybka pożyczka przez Internet,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 10 000 zł, Czas spłaty pożyczki 60 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 6 452,57 zł, Rata 274,09 zł, RRSO 23,88%
(wg stanu na dzień 7 Czerwca 2019).

Smartney.pl to pożyczki na wysokie kwoty od 1 000 zł do 60 000 zł z okresem spłaty od 12 do 60 miesięcy. Dodatkowo pieniądze można otrzymać szybko, bez zbędnych formalności, bowiem całość procesu odbywa się w 100% online. Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest szybki i prosty proces oraz konkurencyjna cena bez ukrytych kosztów. Wierzymy, że Smartney zmieni Twoje spojrzenie na finanse. Wreszcie możesz pożyczyć większe sumy na naprawdę korzystnych warunkach. A to wszystko wprost z Twojego smartfona lub komputera – nawet w kilka minut!
Zagłosuj
100
3 głosy
1 2 3 4 5

. Pożyczka pozabankowa bez BIK - PROVIDENT

Pożyczka

od 300 zł
do 15 000 zł 

                            

 

Spłata

od 30 do 90
   tygodni   

                         

 • Wygodna obsługa w domu,

 • Szybka decyzja kredytowa,

 • Minimum formalności,

 • Stałe i niskie raty bez ukrytych kosztów,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 2 000 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 3 235,30 zł, Rata 269,61 zł, RRSO 160,51%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Provident Polska jest lider pożyczek gotówkowych w Polsce. Działająca na polskim rynku od 15 lat firma oferuje szybko dostępne i bardzo wygodne pożyczki. Klient może wnioskować o pożyczkę przez telefon, zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu. Do udzielenia pożyczki nie są wymagani poręczyciele. Koszty pożyczki są stałe i jasno przedstawiane przed podpisaniem umowy przez Klienta. Brak ukrytych opłat ani nieczytelnych zapisów to atut firmy.
Zagłosuj
94
10 głosy
1 2 3 4 5


PORÓWNYWARKA POŻYCZEK BEZ BIK

pełna wersja porównywarki szybkich pożyczek online dostępna jest pod tym linkiem

 

 

 . Szybka pożyczka pozabankowa - zaplo.pl

Pożyczka

od 1 000 zł
do 15 000 zł

Spłata

od 3 m-cy
do 36 m-cy

 • Elastyczna pożyczka ratalna on-line,

 • Nawet 15 000 zł
  bez zbędnych dokumentów,

 • Pożyczka dla wszystkich!
  Akceptacja zajęcia komorniczego.

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 3 300 zł, Czas spłaty pożyczki 24 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 6 459,72 zł, Rata 269,04 zł, RRSO 107,10%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Zaplo to międzynarodowa firma, która oferuje pożyczki wysokości od 1 000 zł do aż 15 000 zł. Okres spłaty w tej firmie jest dłuższy niż w innych firmach ze względu na dużo wyższe sumy. Klient może spłacać chwilówkę od 3 miesięcy do nawet 3 lat. Firma szczyci się tym, że najważniejsza jest tu satysfakcja klienta, którą zapewniają dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z pożyczkobiorców.
Zagłosuj
53
3 głosy
1 2 3 4 5

. Pożyczka pozabankowa - euroloan - pożyczka po fińsku

Pożyczka

od 300 zł
do 40 000 zł

Spłata

od 5 m-ca
do 48 m-cy

 • Spłata pożyczki po 100 dniach!

 • Sam określasz kwotę spłatę raty

 • Brak poręczycieli i zabezpieczeń

 • Szybka decyzja – do 15 minut!
Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 2 000 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 3043,33 zł, Rata 253,61 zł, RRSO 128,64%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Euroloan proponuje swoim klientom dostęp do pożyczek ułatwiających codzienne zarządzanie finansami domowymi. Limit kredytowy w Euroloan to pożyczka do 40 000 zł. Limit na rachunku zostaje ustalony indywidualnie dla każdego klienta po zbadaniu zdolności finansowej. Decyzja zapadnie w kilka minut, gdy będzie pozytywna, pieniądze zostaną wysłane na konto bankowe. Cały proces odbywa się online. Każda osoba która ukończyła 18 lat, posiada konto bankowe może uzyskać limit w Euroloan.pl. Klient sam wybiera najlepszy dla siebie termin spłaty.
Zagłosuj
93
21 głosy
1 2 3 4 5

. TAKTO Pożyczka gotówkowa online

Pożyczka

od 500 zł
do 25 000 zł

Spłata

od 6 m-cy
do 36 m-cy

 • Pożyczka 100% online! 

 • Niska rata do spłaty,

 • Minimum formalności bez wychodzenia z domu,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2453 zł, Rata 204 zł, RRSO 166,65%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Pożyczka online TAKTO to wysoka kwota, długi okres spłaty czy elastyczna ocena zdolności kredytowej Klienta. TAKTO swoim klientom udziela pożyczka w kwocie od 500 zł nawet do 25 000 zł z długim okresem spłaty wynoszącym od 6 do 36 miesięcy. Umowa pożyczkowa zawierana jest przez interent bez wychodzenia z domu. Decyzja kredytowa wydawana jest nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku. Przelew środków na konto klienta nawet w 15 minut od decyzji.
Zagłosuj
100
6 głosy
1 2 3 4 5

. Rób co chcesz, bo z pożyczką pozabankową YOLO możesz więcej!

Pożyczka

od 1 000 zł
do 7 000 zl

Spłata

od 4 m-cy
do 18 m-cy

 • Minimum formalności,

 • Szybka weryfikacja i przelew,

 • Dostępność pożyczki online,

 • Wygodne raty do spłaty pożyczki,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 2 000 zł, Czas spłaty pożyczki 30 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2940 zł, Rata 98 zł, RRSO 37 %
(wg stanu na dzień 15 marca 2019).

YOLO to zupełnie inne, nowoczesne standardy i wygoda w przystępnej cenie. Pożyczkę można uzyskać w formie standardowego przelewu lub czeku GIRO - do wyboru. YOLO daje Klientowi wybór – albo spłata pożyczki w wybranych przez Klienta ratach, albo spłata całej pożyczonej kwoty w ciągu pierwszych 30 dni trwania umowy, to nie zostaną naliczone żadne opłaty.
Zagłosuj
100
3 głosy
1 2 3 4 5

. Pożyczka pod zastaw samochodu lub nieruchomości- Speed Cash
 • pożyczki pod zastaw domu,

 • pożyczki pod zastaw mieszkania,

 • pożyczki pod zastaw działki,

 • pożyczki pod zastaw samochodu,          

 • Pożyczka od 30 tys. zł do 5 mln zł

 • Spłata od 3 miesięcy do 10 lat

 • możliwość spłaty komornika

 • pożyczki dla osób prywatnych

 
Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2407,09 zł, Rata 200,60 zł, RRSO 155,39%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Speed Cash Polska stworzyła bezpieczne rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług doradczych i finansowych. Oferowane przez Speed Cash Polska bezpieczne pożyczki pozabankowe są udzielane mimo negatywnej oceny kredytowej, przy niekorzystnym wpisie w BIK, czy zadłużeniu w ZUS lub Urzędzie Skarbowym. Firma opiera się na solidnym zabezpieczeniu, którym najczęściej jest nieruchomość. Nasze pożyczki wyróżniają się możliwością zabezpieczania szerokim wachlarzem aktywów.
Zagłosuj
73
3 głosy
1 2 3 4 5

. Szybka pożyczka pozabankowa online - Euroexpert

Pożyczka

od 500 zł
do5 000 zl

Spłata

od 3 m-ca
do 12 m-cy

 • Decyzja w 15 minut

 • Wiek: 25 - 79 lat

 • Czas spłaty od 6 miesięcy

 • Brak opłat wstępnych

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 000 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 1 650 zł, Rata 138 zł, RRSO 171,91%
(wg stanu na dzień 23 Stycznia 2017).

Szybka pożyczka online w Euroexpert to zaledwie kilka kroków. Euroexpert Sp. z o.o. oferuje klientom pożyczki ratalne na okres od 3 do 12 miesięcy, w przedziale od 500 do 5 000 zł. Możliwe jest zawarcie umowy całkowicie online.
Zagłosuj
89
7 głosy
1 2 3 4 5

. Elastyczna odnawialna Linia Pożyczkowa - banknot.pl

Pożyczka

od 500 zł
do 5 000 zł

Spłata

od 3 m-ca
do 4 m-cy

 • Odnawialna Linia Pożyczkowa, 

 • Każda wypłata klienta zmniejsza stan zadłużenie pożyczki,

 • Sam decydujesz kiedy i jaką kwotę spłacasz,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 000 zł, Czas spłaty pożyczki 4 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 1 230,52 zł, Rata 307,63 zł, RRSO 192,50%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Linia Pożyczkowa banknot.pl łączy zalety Limitu Odnawialnego w rachunku bankowym takie jak elastyczność wypłat i spłat oraz Internetowych Pożyczek Gotówkowych czyli, szybkość procesu i dostępność produktu. Klient może otrzymać środki w ciągu kilku minut od akceptacji wniosku. Po zaakceptowaniu wniosku Klient ma udostępnione środki do dyspozycji. Klient sam decyduje ile i kiedy pieniędzy wypłaca. Jeśli zaistniała potrzeba wypłacenia większej kwoty to klient może wypłacić dodatkowe pieniądze w ramach przyznanego limitu.
Zagłosuj
100
3 głosy
1 2 3 4 5

. Pożyczka pozabankowa bez BIK - CREDIT STAR

Pożyczka

od 100 zł
do 5 000 zł

Spłata

od 1 m-cy
do 3 m-cy


 • Pożyczka dla osób od 18 lat,

 • yskawiczna weryfikacja złożonego wniosku,

 • Pożyczka dla wszystkich!
  Akceptacja zajęcia komorniczego.
Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 3 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2 004,73 zł, Rata 671,11 zł, RRSO 512,98%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Creditstar oferuje klientom przystępne usługi finansowe oraz fachową i przyjazną obsługę. Firma oferuje pożyczki w wysokości od 100 zł do 5 000 zł z terminem spłaty do 3 m-cy. Wniosek o pożyczkę można złożyć w dowolnej chwili. CreditStar rozpatrujemy każdy wniosek klienta ubiegającego się o pożyczkę. Aby spełnić warunki uzyskania pożyczki klient musi mieć ukończone co najmniej 18 lat, legitymować się dokumentem tożsamości, dysponować własnym numerem telefonu komórkowego.
Zagłosuj
100
3 głosy
1 2 3 4 5

. Pożyczka społecznościowa online bez BIK - Finansowo.pl

Pożyczka

od 50 zł
do 30 000 zł

Spłata

od 60 dnia
do 36 m-cy

 • Pożyczka na dowolny cel,

 • Minimum formalności,

 • Bez ukrytych opłat,

 • Szybki proces wypłaty gotówki,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 1 875 zł, Rata 156,25 zł, RRSO 141,33% (wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Finansowo.pl to serwis pożyczek społecznościowych, który oferuje możliwość wzięcia pożyczki na dowolny cel od 50 do nawet 30 tys. złotych. Zaletami pożyczki jest szybki proces wypłaty i minimum formalności oraz pełna kontrola nad kosztami. To Ty ustalasz, ile zapłacisz za pożyczkę. Dokonaj dobrowolnych weryfikacji, zwiększaj swoją wiarygodność i pożyczaj taniej! Zawsze z góry znasz całkowity koszt pożyczki, który jest stały w czasie jej trwania.
Zagłosuj
100
6 głosy
1 2 3 4 5

. Pożyczka bez BIK - RAPIDA pożyczka z poręczycielem

Pożyczka

od 2 500 zł
do 25 000 zl

Spłata

od 12 m-cy
do 60 m-cy

 • Spłata nawet w 60 ratach,

 • Pożyczka szybka i dopasowana do Klienta,

 • Zła historia kredytowa nie ma znaczenia, jeśli masz poręczyciela,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 3 m-ce, Koszt spłaty pożyczki 1 917,67 zł, Rata 694 zł, RRSO 1195,90% (wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

RAPIDAl to firma, która oferuje pożyczki dopasowane do potrzeb klienta, a środki mogą otrzymać osoby ze złą historią kredytową. Każdorazowo wymagane jest wskazanie poręczyciela, który również musi wypełnić wniosek. Poręczycielem może być każdy obywatel Polski w wieku 18-75 lat, posiadający własną nieruchomość. RAPIDA oferuje pożyczki od 2 500 zł do 25 000 zł na okres od 12 do 60 miesięcy. Dzięki temu produkt ten nadaje się do konsolidowania mniejszych pożyczek
Zagłosuj
73
3 głosy
1 2 3 4 5

. Pożyczka pozabankowa bez BIK - FerratumMoney pożyczka ratalna

Pożyczka

od 1 000 zł
do 15 000 zł

Spłata

od 6 m-cy
do 48 m-cy

 • Pożyczka dla osób 21 - do 78 lat,

 • Pieniądze już w 15 minut na koncie,

 • Pieniądze bez wychodzenia z domu,

 • Bez przesyłania dokumentów, na dowód osobisty,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 2 000 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 3 214 zł, Rata 267,84 zł, RRSO 160,00% (wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

ferratum money jest firmą oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz internetu. Firma oferuje pożyczki ratalne w kwocie do 15 000 zł nawet na okres 24 miesięcy. Korzyści pożyczki ratalnej to spłata w wygodnych ratach, prosty wniosek o pożyczkę przez internet. Wystarczy dowód osobisty i telefon komórkowy, a pieniądze będą w 10 minut na koncie.
Zagłosuj
100
1 głos
1 2 3 4 5

. Pożyczka pozabankowa - aasa

Pożyczka

od 2 000 zł
do 10 000 zł

Spłata

od 12 m-cy
do 36 m-cy

 • Pożyczka dla osób 20 - 80 lat,

 • Pieniądze bez wychodzenia z domu,

 • Pożyczka online na dowolny cel,

 • Nie należy figurować w rejestrze dłużników BIG InfoMonitor, ERIF,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2 351,22 zł, Rata 201,91 zł, RRSO 145,33%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Aasa Polska S.A. wyspecjalizowała się w udzielaniu szybkich pożyczek pieniężnych przez Internet. Dzięki temu Klienci mogą ubiegać się o nie w łatwy i szybki sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. Kluczową zasadą dla firmy Aasa jest indywidualne podejście do Klienta, dlatego cały proces ubiegania się o pożyczkę dostosowany jest do jego potrzeb. Doświadczony i wyszkolony personel gwarantuje najwyższą jakość usług, Klienci zawsze mogą liczyć na pomoc oraz profesjonalną obsługę.
Zagłosuj
100
3 głosy
1 2 3 4 5

. Błyskawiczna pożyczka pozabankowa - Ekassa.com

Pożyczka

od 2 000 zł
do 16 000 zl

Spłata

od 3 m-cy
do 12 m-cy

 •  Szybka decyzja, bez ukrytych opłat,

 •  Dla osób od 18 lat,

 •  Pożyczka online,

 • Konsolidacja chwilówek,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2407,09 zł, Rata 200,60 zł, RRSO 155,39%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Ekassa.com to szybka pożyczka przez Internet. Pożyczkodawca oferuje pożyczki od 400 zł do nawet 16 tysięcy zł. Spłaty rozkładają się do 12 miesięcy. Koszt pożyczki zależy od historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej i poprawności wypełnienia danych we wniosku.
Zagłosuj
100
5 głosy
1 2 3 4 5

. Błyskawiczna pożyczka pozabankowa - VIPPO

Pożyczka

od 1 000 zł
do 6 000 zl

Spłata

od 6 m-cy
do 12 m-cy

 • Proces całkowicie online,

 • Pożyczka od 1 000 do 6 000 zł

 • Ukończone 24 lata

 • Wiadomość o decyzji drogą mailową

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2407,09 zł, Rata 200,60 zł, RRSO 155,39%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

O pożyczkę w Vippo wnioskujesz w 100% przez Internet, czyli szybko i wygodnie tak, jak lubisz. Co więcej nie musisz otwierać u nas konta, ani przelewać nam swojej pensji. Nie ma też potrzeby ustanawiać dodatkowych zabezpieczeń spłaty czy też przyprowadzać poręczycieli. W naszej ocenie nie da się prościej i szybciej skonstruować procesu udzielenia pożyczki. Firma udziela Pożyczki w kwocie od 1 000 do 6 000 zł, na okres od 6 do 24 miesięcznych rat.
Zagłosuj
80
4 głosy
1 2 3 4 5

. Provident - Szybka pożyczka gotówkowa bez BIK

Pożyczka

od 300 zł
do 15 000 zł

Spłata

od 30 tygodni
do 90 tygodni

 • Wygodna obsługa w domu,

 • Szybka decyzja kredytowa,

 • Minimum formalności,

 • Stałe i niskie raty bez ukrytych kosztów,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka: Pożyczka 2 000 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 3 235,30 zł, Rata 269,61zł, RRSO 160,51%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

PROVIDENT udziela pożyczki do 15 000 zł oferując rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb przy minimalnej ilości formalności, dogodny okres spłaty tygodniowych rat: 30, 45, 60 i 90, wygodną obsługę w domu. Zamawiając rozmowę z konsultantem, jest możliwość sprawdzenia spersonalizowanej oferty. Przejrzyste, niezmienne warunki współpracy oferujące stałą wysokość rat. Możliwość złożenia wniosku przez 7 dni w tygodniu. Pożyczka na jasnych zasadach, bez ukrytych kosztów.
Zagłosuj
100
5 głosy
1 2 3 4 5

. Błyskawiczna pożyczka pozabankowa - OPOQA Finance

Pożyczka

od 800 zł
do 15 000 zl

Spłata

od 3 m-cy
do 36 m-cy

 • Pożyczka dla osób 20-75 lat,

 • Poznać swoje możliwości z OPOQA Finance,

 • Informacja o decyzji przesłana smsem,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2407,09 zł, Rata 200,60 zł, RRSO 155,39%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

OPOQA Finance gwarantuje najwyższą jakość obsługi Klienta. Oferta przygotowana przez firmę będzie dla Ciebie dostępna przez 365 dni. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje osobiste Konto Klienta i zapoznasz się ze szczegółami indywidualnej oferty Twojego wsparcia finansowego. Wniosek każdego Klienta rozpatrywany jest indywidualnie. Dzięki temu masz pewność, że oferta będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Propozycja dodatkowych środków dostępna jest długoterminowo.
Zagłosuj
100
6 głosy
1 2 3 4 5

. intratka - Błyskawiczna pożyczka pozabankowa

Pożyczka

od 500 zł
do 10 000 zl

Spłata

od 3 m-cy
do 24 m-cy

 • Wypełniasz wniosek on-line,

 • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki,

 • Przyznaną kwotę otrzymasz na swój rachunek bankowy,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 4 700 zł, Czas spłaty pożyczki 36 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 5 457,37 zł, Rata 282,15 zł, RRSO 78,35%
(wg stanu na dzień 18.10.2019).

. Błyskawiczna pożyczka pozabankowa w 15 minut - inCredit

Pożyczka

od 2 000 zł
do 35 000 zł

Spłata

od 9 m-cy
do 30 m-cy

 • Pożyczka dla osób 21 - 70 lat,

 • Okres spłaty od 9 do 36 miesięcy, 

 • Rozpatrzenia wniosku do 15 minut,

 • Szybka pożyczka
Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2 475 zł, Rata 206,25 zł, RRSO 94%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2018).

Firma InCredit oferuje najszerszy wachlarz szybkich pożyczek na rynku polskim. Klienci mogą skożystać z pożyczki w kwocie od 2 000 zł do aż 35 000 zł. Klienci tej firmy w zależności od ich wyboru mają na spłatę zaciągniętego zobowiązania od miesiąca do nawet 2 lat. Jest to z pewnością najlepsza oferta finansowa, dzięki której każda osoba odnajdzie idealną opcję dla siebie. Dla nowych klienów spłata pierwszej raty bez kosztów.
. Pożyczka bez BIK - Fellow Finance

Pożyczka

od 1 000 zł
do 15 000 zł

Spłata

od 4 m-cy
do 32 m-cy

 • Elastyczne pożyczki ratalne on-line,

 • Bez zbędnych dokumentów,

 • Spłata do 32 miesięcy,

 • yskawiczna decyzja kredytowa,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 3 m-ce, Koszt spłaty pożyczki 1 917,67 zł, Rata 694 zł, RRSO 1195,90% (wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Fellow Finance udziela pożyczek do 15 000 złotych bez poręczycieli. Gwarancja stałego oprocentowania daje możliwość zaplanowania budżetu bez ryzyka nieprzewidzianych zmian. Wszystkie koszty związane z pożyczką pokazujemy w jasny i przejrzysty sposób. Elastyczny okres pożyczki daje możliwość dopasowania rat do miesięcznego budżetu. W każdym momencie jest możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo co ​4 miesiące można zwiększać limit kredytowy.
. Pożyczka online - FUNEDA

Pożyczka

od 2 000 zł
do 12 000 zl

Spłata

od 12 m-cy
do 48 m-cy

 • Pożyczka dla osób 18-70 lat,

 • Szybka decyzja w 15 minut,

 • Należy posiadać zatrudnienie,

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Przykładowa pożyczka w kwocie 1 500 zł, Czas spłaty pożyczki 12 m-cy, Koszt spłaty pożyczki 2407,09 zł, Rata 200,60 zł, RRSO 155,39%
(wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

FUNEDA to szybka pożyczka przez internet. Firma udziela pożyczek do 12 000 zł na 48 miesięcy. Celem pożyczkodawcy jest umożliwienie uzyskania pożyczki, szybko i niezawodnie! Nasza pożyczka online jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy rejestracja i szybka pożyczka online będzie na Twoim koncie. Cała procedura nie zajmuje więcej niż 15 minut. Do złożenia wniosku potrzebujesz konta w banku i telefonu komórkowego.

Wygodne kredyty online – szybkie i tanie, dostępne w całym kraju. Wszystkie formalności dopełniane online – bez wychodzenia z domu. Cała procedura złożenia jak i weryfikacji wniosku zajmie tobie do 15 minut. Czas potrzebny firmie na podjęcie decyzji kredytowej przy udzieleniu szybkiej pożyczki bez bik to maksymalnie godzina od złożenia wniosku. Pieniądze w 5 minut na Twoim koncie. Pożyczki bez BIK to propozycja dla tych z Państwa, którzy pragną bez zbędnych formalności i skomplikowanej procedury przyznawania wsparcia gotówkowego skorzystać z dodatkowej kwoty i przeznaczyć ją na dowolny cel. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiadającą Państwu ofertę i złożyć wniosek przez Internet. W celu zwiększenia szans na otrzymanie chwilówki – zachęcamy do wypełnienia wniosku w kilku instytucjach jednocześnie. Poniżej prezentujemy Państwu najlepsze, sprawdzone i wyróżniające się elastycznością i bezpieczeństwem oferty. Wykorzystanie środków finansowych, które przydzielane są w ramach ofert kredytowych, jest różnorodne i uzależnione od indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Może to być zarówno uregulowanie bieżących płatności, jak również realizacja wieloletnich marzeń. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo takiego wsparcia w Gdańsku, Gdyni, czy też dowolnym mieście poza Trójmiastem – jesteśmy w stanie Państwu pomóc. Naszym celem stało się skompletowanie najatrakcyjniejszych propozycji, które pozwolą wykorzystać potencjał pożyczki bez BIK – ogólnodostępnej, opartej na przejrzystych warunkach, proponującej wygodne warunki spłaty zobowiązania oraz wsparcie w odpowiadającej Państwu kwocie. Wszystkie zaprezentowane przez nas produkty – zarówno podmiotów bankowych, jak i instytucji pozabankowych, są krótkoterminowe oraz niedrogie. Wielu Klientów zastanawia się, czy współpraca z doradcą finansowych rzeczywiście jest koniecznością? Dla tych z Państwa, którym zależy na doskonale dopasowanym produkcie – tak. Wsparcie naszych ekspertów oraz skorzystanie z zaprezentowanych na naszej stronie propozycji pozwoli Państwu uniknąć wielu kosztownych zobowiązań, które nie będą w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom. Jako profesjonalni pośrednicy jesteśmy w stanie wesprzeć Państwa w poszukiwaniu najlepszych produktów, którymi bez wątpienia są pożyczki bez BIK. Na co konkretnie zwracamy uwagę? Są to następujące warunki umowy kredytowej, które pozwolą Państwu zachować doskonałą kondycję finansową: niezbędna kwota (od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych), czas kredytowania, czyli wysokość rat, pozwalająca na regularną spłatę (nie stanowiąca odczuwalnego obciążenia finansowego), wysokość oprocentowania (koszty), formalności – proces akceptacji złożonego wniosku, ewentualna konieczność dostarczenia dodatkowej dokumentacji lub też etap sprawdzania rejestru osób zadłużonych, możliwość dopełnienia wszelkich procedur bez wychodzenia z domu (online), czas realizacji, czyli jak długo po złożeniu wniosku pieniądze znajdą się na Państwa koncie.

 

Zastanawialiście się może przy zaciąganiu szybkiej pożyczki bez BIK czy są jakieś ograniczenia co do celu wykorzystania pożyczonych pieniędzy ? Z tego co wiemy to nie ma takich ograniczeń. Gotówkę uzyskaną właśnie w ten sposób można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami np. na remont, wakacje, rodzinne przyjęcie czy nawet pokrycie zbyt drogich zobowiązań finansowych zaciągniętych wcześniej. Szybką pożyczkę online można spłacić jednorazowo przy chwilówce online lub zgodnie z  podpisaną przez nas umową, gdzie określony jest termin na całkowitą jej spłatę wraz z odsetkami i innymi kosztami odnoszącymi się do pożyczki udzielonej na dłuższy przewidziany czas do jej spłaty. Pożyczka taka może zostać nam rozłożona od kilku do kilkunastu rat spłacanych w ratach tygodniowych bądź  miesięcznych.   

Na rynku jest ogromny wybór firm oferujących takie rozwiązanie jak szybkie chwilówki online czy błyskawiczne pożyczki bez BIK. Nasz porównywarka pozwoli Państwu na zapoznanie się w jednym miejscu z ofertami wszystkich bezpiecznych i rzetelnych instytucji finansowych działających na naszym rynku usług finansowych. Propozycje tych firm postaramy się w rzetelny sposób opisać czy nawet przeanalizować dla waszej wygody. Dowiecie się w przejrzystym sposobie na jaką maksymalną kwotę możecie liczyć u danego pożyczkodawcy. Dowiecie się również, jaki będzie maksymalny czas do spłaty zaciągniętego zobowiązania wraz z wszystkimi kosztami. Wszystkie te zgromadzone informacje w jednym miejscu dają wygodny i błyskawiczny dostęp dzięki, któremu pozwolą na umożliwienie na zawnioskowania o wybraną chwilówkę jak i pożyczkę bezpośrednio na naszej stronie bez szukania odpowiedniego internetowego formularza rejestracyjnego danego pożyczkodawcy – wystarczy kliknąć w czerwony prostokąt „złóż wniosek”.

 Gdy brakuje nam pieniędzy to nie musi oznaczać, iż abyśmy od razu rezygnowali z dawno zaplanowanych rzeczy. Łatwo dostępne pożyczki pozabankowe bez BIK są dedykowane i polecane dla osób, które cenią sobie komfort możliwości pożyczania  szybko gotówki. Przejrzyste koszty czy jasne warunki wraz z błyskawiczną decyzją kredytową zachęcają nas aby móc z tego rozwiązania finansowego skorzystać. Co najważniejsze takie pieniądze będą nawet w piętnaście minut na naszym koncie.   

W taki wypadku pozostanie tylko złożenie wniosku o szybką pożyczkę pozabankową czy chwilówkę online. By zawnioskować o daną pożyczkę będziesz potrzebować dowód osobisty i umożliwiony dostęp do swojego rachunku bankowego wraz z potrzebną niewielką kwotą do wykonie tak zwanego przelewu weryfikacyjnego potrzebnego do możliwości zweryfikowania poprawności podanych  przez Ciebie danych. Opłata ta służy do weryfikacji i jest jednym z mechanizmów. który  ma chronić ciebie przed nadużyciami jak i możliwością wyłudzenia kredytu czy szybkiej pożyczki przez osoby niepowołane w twoim imieniu. Metoda ta ma na uwadze sprawdzenie podanych danych w banku, z którego wysyłasz przelew z twoimi  danymi podanymi we wniosku pożyczkowym. Pamiętaj aby wszystkie podane dane w banku jak i we wniosku pożyczkowym były aktualne, inaczej nie będziesz mógł teraz czy nawet w późniejszym czasie wnioskować o szybką pożyczkę pozabankową w żadnej firmie.

Spłata chwilówki jak i szybkiej pożyczki bez BIK powinna nastąpić w najwygodniejszym sposobie preferowanym przez Ciebie a mianowicie za pomocą płatności internetowej czyli przelewie. Płatność ta powinna zostać dokonana z godnie z harmonogramem umowy, którą otrzymasz droga elektroniczną czy za pośrednictwem kuriera. Przestrzeganie terminów spała jest bardzo ważne, dzięki czemu unikniesz płacenia wysokich odsetek karnych za spóźnienie czy nawet bardzo wysokich kosztów windykacji.

A co w przypadku gdy z jakiś ważnych powodów nie będziesz posiadać odpowiedniej ilości pieniędzy do spłaty zaciągniętego zobowiązania ? W takie sytuacji nie należy chować głowy w piasek bo to nie rozwiązanie. Firmy, które oferują takie szybkie pożyczki gotówkowe mają dużo takich klientów w podobnej sytuacji jak twoja.  Instytucje te dysponują wieloma rozwiązaniami pozwalającymi na zaradzeniu takiej sytuacji. W pierwszej kolejności powinniśmy się szybko skontaktować z daną firmą i móc prosić o możliwość skorzystania z wydłużenia terminu spłaty. Taką spłatę z reguły można wydłużyć o tydzień, dwa czy nawet miesiąc. Dzięki takiej możliwości z wydłużenia terminu spłaty powinniśmy się liczyć z dodatkowym kosztem poniesieniem dodatkowej opłaty, którą trzeba będzie uregulować. Opłata ta jest niższa a nie żeli odsetki karne wraz z kosztami windykacji gdy nie zrobisz niż odnośnie przedłużenia spłaty zaciągniętej pożyczki.  

Nie należy obawiać się chwilówek online czy szybkich pożyczek bez BIK. Należy pamiętać aby regularnie spalać swoje zobowiązania i nie trzeba będzie się bać o naliczeni dodatkowych kosztów jak to straszą w mediach. Dzięki regularnym i terminowym spłatą będziesz mógł w przyszłości pożyczyć wyższe kwoty. Jest to premia dla lojalnych pożyczkobiorców wywiązujących się w terminie ze swojego zaciągniętego zobowiązania. Należy mieć to na uwadze, gdy będziesz korzystał z możliwości zaciągnięcia szybkiej pożyczki.

 


POLECAMY

25 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

12 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

10 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota chwilówki

10 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

35 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota chwilówki

 
Ubezpiecz swoje życie!

15 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

3.

15 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

25 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

10 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

25 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

15 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

5 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

60 000 zł
maksymalna kwota pożyczki

 

 

 

Jakie korzyści daje porównywarka pożyczek ratalnych na mobileFinancial?

 • Największy wybór pożyczek ratalnych!
  Specjalnie dla Was prześwietlamy oferty pożyczkodawców i opisujemy je w naszym serwisie. Wszystko to po to, abyś mógł pożyczać na raty jeszcze większe kwoty niż dotychczas!

 • Pożyczki do 25 000 zł!
  Korzystając z prezentowanych przez nas szybkich pożyczek ratalnych możesz pożyczyć aż 25 000 zł! Co więcej, zrobisz to bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek pożyczkowy online i jednym kliknięciem przesłać do pożyczkodawcy.

 • Aż 48 miesięcy na spłatę pożyczki!
  Wybierając prezentowane przez nas oferty, możesz rozłożyć spłatę pożyczki na dogodną ilość rat. Na zwrot pieniędzy masz nawet 48 miesięcy! Jeżeli jednak uda ci się wcześniej zgromadzić potrzebne środki finansowe, pożyczkę możesz spłacić w dowolnym momencie trwania umowy.

 • Gotówka na koncie nawet w jeden dzień
  Przedstawione przez nas oferty pożyczek bez BIK to propozycje idealne dla osób, którym zależy na czasie. Nasi pożyczkodawcy rozpatrują wnioski nawet w ciągu jednego dnia, a jeśli decyzja będzie pozytywna, wypłacają pieniądze praktycznie od ręki.

Czy można ufać pożyczkom ratalnym przez internet?

W naszej porównywarce znajdują się jedynie sprawdzone marki pozabankowe, które działają w myśl zasad wprowadzonych przez tzw. ustawę antylichwiarską. Korzystanie z ich usług jest zatem w pełni bezpieczne. Niemniej jednak nie zwalnia nas to z obowiązku dokładnego zapoznania się z umową pożyczki przed jej podpisaniem i obiektywnej oceny naszych możliwości finansowych.

Dlaczego warto wybrać pożyczkę pozabankową
bez BIK?

Pożyczki pozabankowe bez BIK są dobrym rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebujemy większej kwoty pieniędzy. A zobowiązanie to będziemy mogli spłacić dopiero za jakiś czas. Pożyczka ta, to dobra alternatywa do tzw. szybkich pożyczek jak i chwilówek online, które są przyznawane na 30 dni. Zazwyczaj chwilówki te opiewają na kwoty nie większe niż 5 tysięcy złotych. Pożyczki pozabankowe bez BIK, zwane pożyczkami ratalnymi charakteryzują się znacznie wyższymi kwotami, które można pożyczyć oraz dłuższym terminem spłaty. Zaciągnięte zobowiązanie finansowe wiąże się z odsetkami, które później trzeba będzie spłacić.

Na co zwracać uwagę przy wyborze pożyczki pozabankowej?

Wybierając pożyczkę pozabankową bez BIK warto zwrócić uwagę na takie elementy jak:

 • całkowity koszt pożyczki – koszty pożyczek o identycznych parametrach mogą różnić się od siebie nawet o kilkaset złotych z zależności od instytucji pozabankowej. Dobrze jest porównać oferty pod tym kątem,

 • wysokość miesięcznej raty – rata pożyczki, którą planujemy zaciągnąć powinna zostać każdorazowo dostosowana do możliwości finansowych naszego miesięcznego budżetu,

 • dopuszczalny okres spłaty zobowiązania – im więcej czasu na spłatę pożyczki, tym niższa rata zobowiązania. Trzeba jednak pamiętać, że dłuższy okres kredytowania wiąże się ze zwiększeniem kosztów pożyczki. Warto przeanalizować, czy w naszym przypadku takie działanie rzeczywiście się opłaca i ma sens,

 • dodatkowe warunki pożyczki – zanim złożymy wniosek o pożyczkę w konkretnej firmie, sprawdźmy czy spełniamy podstawowe warunki stawiane przez pożyczkodawcę, np. odpowiedni wiek, konieczność posiadania stałego zatrudnienia, weryfikacja dochodów,

 • opinie o pożyczkodawcy – jeżeli chcemy bezpiecznie pożyczać pieniądze, koniecznie zerknijmy co o danym pożyczkodawcy mówią dotychczasowi jej klienci. Takie informacje pozwolą nam uniknąć podpisania umowy np. z podejrzaną instytucją pozabankową.

O czym należy pamiętać ubiegając się o pożyczkę pozabankową?

 • wszyscy pożyczkodawcy zobowiązani są do kontroli zdolności kredytowej klienta,

 • instytucje pozabankowe ocenią wiarygodności finansową pożyczkobiorcy, korzystając z informacji pochodzących z takich baz jak BIK, KRD, ERIF

 • aby uzyskać pożyczkę pozabankową online należy potwierdzić swoją tożsamość przy pomocy konta bankowego. Pożyczkodawcy akceptują tylko i wyłącznie rachunki, których pożyczkobiorca jest jedynym właścicielem,

 • w przypadku wątpliwości co do naszej aktualnej sytuacji finansowej, pożyczkodawca może poprosić nas o dokument potwierdzający dochód.