Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 
Kontakt

Zadzwoń i umów

się na spotkanie

Telefon

886 870 300

Gefion Najtańsze ubezpieczenie OC auta!


Zadzwoń lub napisz by wyliczyć składkę! tel. 886 870 300

 

 

Gefion Insurance - nowe podejście do ubezpieczeń

 

Gefion Insurance jest to licencjonowana duńska firma ubezpieczeniowa z siedzibą w Kopenhadze, działająca na terenie Unii Europejskiej. Od niedawna jej polisy dostępne są w wybranych agentów w  Polsce. Firma swoją ofertę opiera o doświadczenie w branży ubezpieczeniowej zdobytej w takich krajach jak: Dania, Niemcy, Wielkiej Brytania, Litwa, Łotwa czy Estonia.

W ofercie tego towarzystwa ubezpieczeniowego znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne: OC, Assistance oraz NNW. W Polsce obsługą klientów Gefion Insurance, zajmuje się firma Polins, która odpowiada również za proces zgłaszania szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych.

Gefion oferuje ubezpieczeniowe za rozsądną cenę, która zapewniają klientom bezpieczeństwo jak i stabilność w życiu codziennym. Towarzystwo Ubezpieczeniowe doskonale zna ryzyka które mogą wystąpić. Gefion wie, jak tymi ryzykami zarządzać. Firma stara się być łatwo dostępny i zawsze jak najszybciej kompensować straty za doznaną szkodę.

Jak zlikwidować szkodę w Gefion?


Jeśli chcesz zgłosić szkodę w Gefion Insurance, skontaktuj się z polskim przedstawicielem towarzystwa, pod numerem telefonu +48 22 292 24 48

Podczas zgłoszenia szkody zostaniesz poproszony o podanie m.in.:

  • danych ubezpieczonego: Twoje, jeśli likwidujesz szkodę z polisy autocasco lub sprawcy kolizji czy wypadku – gdy jesteś poszkodowanym,
  • numeru polisy oraz numeru rejestracyjnego pojazdu;
  • rodzaju szkody, np.: z OC sprawcy zdarzenia, z AC;
  • daty i miejsca zdarzenia oraz jego przebieg.

 

Jak wypowiedzieć umowę OC Gefion?


Sposoby jak i terminy wypowiedzenia umowy OC w Gefion Insurance reguluje Ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. Nr 124, poz. 1152 z późn. zm.).


Polisę OC możesz wypowiedzieć tylko w określonych przypadkach:

  • korzystasz z umowy OC zawartej przez Ciebie na cały rok: przed końcem okresu jej obowiązywania (najpóźniej na jeden dzień przed końcem polisy);
  • korzystasz z polisy zbywcy pojazdu: w każdym momencie, do końca ochrony OC. Uwaga! Po ostatnim dniu obowiązywania ochrony polisa wygasa samoistnie. Nie trzeba jej wypowiadać;
  •  po wyrejestrowaniu pojazdu: złomowaniu lub całkowitej utracie auta (np. w wyniku kradzieży).

 

Wzór wypowiedzenia umowy w Gefion Insurance dostępny jest u nas w zakładce dokumenty. Wypełniony i podpisany dokument należy przesłać pocztą do siedziby polskiego przedstawiciela towarzystwa:

ul. Gabriela Narutowicza 18
99-320 Żychlin, Polska

Wypowiedzenie możesz również wysłać na adres mailowy: wnioski@polins.pl

 

Dane teleadresowe Gefion Insurance

Adres korespondencyjny:
Polins Sp. z o.o.
Ul. Gabriela Narutowicza 18,
99-320 Żychlin, Polska
Infolinia: 22 292 24 48
Strona internetowa:
http://polins.pl
 

Jak kupić polisę ubezpieczeniową? Dowiedz się więcej i ubezpiecz się!


SZCZEGÓŁY OFERTY U AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO

Umów się na spotkanie z Agentem i sprawdź jaką mamy dla Ciebie ofertę

+48 886 870 300


Oblicz OC AC dla twojego samochodu.png


Zapoznaj się jeszcze z innymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi, które posiadamy w ofercie: